שמיים עבודות בגובה

תחום : קבלני שיפוצים
אזור פעילות: ראשון לציון
איש קשר:  שרות לקוחות
טלפון:  0723925931
מייל:  info@high-works.co.il

קצת עלינו...

שלום,

חברת שמיים עבודות בגובה מתמחה בביצוע כל סוגי העבודות בגובה באמצעות סנפלינג ומכשור טיפוס מתקדם ביותר. חברתנו מבצעת עבודות כגון: ניקוי חלונות בגובה, איטום בגובה, שיפוץ בגובה, שיקום בטון, חיזוק שיש ועוד. אנו ממוקמים בראשון לציון ומבצעים את כלל העבודות בכל רחבי הארץ.

לצוות החברה ציוד טיפוס איכותי ביותר, העבודה מתחילה בקיבוע הכבלים בגג הבניין ומשם יורדים כלפי מטה. העבודות מתבצעות בצורה בטיחותית מאוד עם מינימום לכלוך ואפס נזקים לצוות ולדיירי הבניין.

יתרונות החברה

השאירו המלצה

כתיבת המלצה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הגדרות

הגדלת מסך
1.5X
גודל גופן
0

מדריך של ניווט מקלדת!

כאן ישנה רשימת פעולות אפשרית בעזרת מקלדת:

  • פתיחת חלון עזרה: i או h
  • לדלג לאלמנט הבא: tab
  • לחזור לאלמנט קודם: tab + 
  • לפתיחת רשימה נפתחת לחצו: shift + 
  • לפתיחת רשימה נפתחת לחצו: alt + o
  • לפתיחת רשימה נפתחת לחצו: alt + c
  • לכבות/להדליק שליטת מקלדת: alt + k
בניגוד לטענה הרווחת, Lorem Ipsum אינו סתם טקסט רנדומלי. יש לו שורשים וחלקים מתוך הספרות הלטינית הקלאסית מאז 45 לפני הספירה. מה שהופך אותו לעתיק מעל 2000 שנה. ריצ'רד מקלינטוק, פרופסור לטיני בקולג' של המפדן-סידני בורג'יניה, חיפש את אחת המילים המעורפלות ביותר בלטינית - consectetur - מתוך פסקאות של Lorem Ipsum ודרך ציטוטים של המילה מתוך הספרות הקלאסית, הוא גילה מקור בלתי ניתן לערעור. Lorem Ipsum מגיע מתוך מקטע 1.10.32 ו- 1.10.33 של "de Finibus Bonorum et Malorum" (הקיצוניות של הטוב והרע) שנכתב על ידי קיקרו ב-45 לפני הספירה. ספר זה הוא מאמר על תאוריית האתיקה, שהיה מאוד מפורסם בתקופת הרנסנס. השורה הראשונה של "Lorem ipsum dolor sit amet", שמופיעה בטקסטים של Lorem Ipsum, באה משורה במקטע 1.10.32

Please, view your mail to confirm your account